RDL mūzikas veikals

Iepirkumu grozs 0 €0,00

Grozs ir tukšs.


Ērģeles ir instruments, kurš pamatoti savu izmēru dēļ tiek dēvēts par instrumentu karali. Ērģeļu izmēri mums parasti asociējas arī ar kaut ko stabilu un nepārvietojamu. Lielākoties tā arī ir, parasti ērģeles tiek būvētas ar domu, ka tām jākalpo 100 un vairāk gadu vienā vietā.

Taču laiki mainās un līdz ar moderno tehnoloģiju attīstību pasaule ir ieraudzījusi digitālās ērģeles - izmēros daudz mazākas, bet ar daudz plašākām iespējām kā klasiskajām stabuļu ērģelēm.Digitālo ērģeļu skaņa ir īsto stabuļu ērģeļu skaņas precīzs atveidojums. Atšķirībā no stabuļu ērģelēm šīs ērģeles nekad nav jāuzskaņo, tās var viegli pārvietot ar vieglo automašīnu. Bez tam digitālās ērģeles nebaidās aukstuma un mitruma. Iespējamas dažādās komplektācijās, ar 2, 3, 4, 5 manuāliem. Instrumenta skaņa ir pilnīgi pietiekoša vidēja lieluma baznīcai, taču lielākai skaņai iespējams pieslēgt arī ārējās skaņu iekārtas.

Mūzikas Centrs piedāvā arī Jums iepazīties ar Nīderlandes kompānijas JOHANNUS digitālajām ērģelēm un to plašajām pielietojuma iespējām.


JOHANNUS vēsture sākās 1968 gadā, Holandē, Edē, kad kompānija sāka ražot elektroniskās ērģeles un izstrādāt jaunas tehnoloģijas to pilnveidošanai.


Dažu gadu laikā JOHANNUS ieguva starptautisku slavu kā nopietns ērģeļu ražotājs. Gadu gaitā, pateicoties augstajai kvalitātei un izcilajai skaņai, JOHANNUS instrumenti kļuva slaveni visā pasaulē, tie spēja saviļņot daudzus ērģeļu cienītājus un entuziastus.

JOHANNUS inženieri veiksmīgas projektēšanas rezultātā ir panākuši tā dēvēto katedrāles efektu, kas šodien tiek pielietota JOHANNUS ērģelēs – „2.1. apkārtējā akustikas sistēma”.
Darbs pie skaņu veidošanas sistēmas kvalitātes norit nemitīgi, ir izveidota arī pavisam jauna skaņas sistēma ”X.I sound system” un trīs dimensiju atbalss efekts.JOHANNUS instrumentu āriene ir vienmēr bijusi ļoti pārdomāta un individuāla. Tomēr vēl joprojām tā tiek nemitīgi pilnveidota un JOHANNUS projektē aizvien jaunus dizaina elementus savām ērģelēm.

Pēdējo gadu laikā JOHANNUS ir attīstījusies kā starptautiska kompānija, kuras ražotās ērģeles tiek eksportētas uz vairāk nekā 80 valstīm. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 50 augsti kvalificēti darbinieki, kuri kopā rada vienas no kvalitatīvākajām ērģelēm pasaulē.

Vairāk informācijas meklējat JOHANNUS mājaslapā: http://www.johannus.com/


JOHANNUS ĒRĢEĻU CENU LAPADigitālās ērģeles

Loading...
Lūdzu uzgaidiet…