Jaunā Kawai Concert Artist Sērija

Kopš 1998.gada, kad Kawai sāka ražot pirmās digitālās klavieres, ir saņēmuši 35 prestižas un starptautiskas balvas par produkta izcilību un inovācijām tehnoloģijā, kas padarījušas Kawai digitālās klavieres par vienas no visvairāk apbalvotajām digitālajām klavierēm mūzikas industrijā. Concert Artist sērija šajā laika posmā ir saņēmušas 14 starptautiskas balvas, kas pierāda šīs sērijas kvalitāti un sniegumu tehnoloģiju inovācijās.

Kawai Concert Artist sērijas digitālās klavieres iepazīstināja pasauli ar pirmo koka klaviatūru, autentisku klaviatūras piesitienu, skārienjūtīgu kontroles paneli, masīvkoka rezonatora dēļa izmantošanu un citus tehnoloģiskus risinājumus digitālajās klavierēs. Esot piemēram klavieru spēles tehnoloģiju attīstībā visai digitālo klavieru nozareiz, Kawai CA sērija joprojām turpina saņemt starptautiskas atzinības un uzmanību.

 

 

Kawai Grand Feel Compact koka klaviatūra CA49 & CA59 modeļiem

Visi 88 taustiņi ir izgatavoti no koka, lai radītu pēc iespējas tuvāku spēlēšanas sajūtu akustiskajām klavierēm. Klaviatūra simulē akustisko flīģeļu pieskārienu, dabisko kustību un neizmantojot atsperes, veido dabīgu klaviatūras darbību.

Kawai Grand Feel III koka klaviatūra CA79 & CA99 modeļiem

CA79 & CA99 modeļu klaviatūras uzbūve ir līdzvērtīga CA49 & CA59 sērijas modeļiem, tikai ar garākiem taustiņiem, kas vairāk simulē akustiskā flīģeļa pieskārienu un dabisko taustiņu kustību.

 

Bluetooth savienojums

Visas Kawai CA sērijas digitālās klavieres ir aprīkotas ar Bluetooth kontroli, kas ļauj attālināti un ērti operēt skaņas tembrus un citas klavieru funkcijas.

 

Ziloņkaula mākslīgais taustiņu pārklājums

Digitālās klavieres ir aprīkotas ar augsti novērtētu mākslīgā ziloņkaula klaviatūras pārklājumu. Šis smalki teksturētais materiāls absorbē pirkstu sviedrus un taukus, palīdz labāk pārvaldīt klavierspēli, un piešķir taustiņiem dabisku, matētu virsmu, kas ir gluda, bet tajā pašā laikā neslīdoša. Šis materiāls, izmantojot mitru drānu, ļauj viegli notīrīt netīrumus un taukus, kas radušies lietošanas laikā.

Audio sistēma no Onkyo

Kawai CA klases digitālās klavieres skaņu sistēma izstrādāta sadarbojoties ar Japāņu premium klases audio un mājas kinozāļu ražotāju Onkyo. Jaunie CA modeļi ir aprīkoti ar jaunu mātesplati, pastiprinātājiem un skaļruņa dizainu. Šie augstākās klases komponenti nodrošina labāko audio kvalitāti savā klasē ar bagātīgu un skaidru skaņu.

 

 

VAIRĀK INFORMĀCIJAS PAR TEHNISKAJIEM DATIEM

Kawai oficiālā mājaslapas informācija:

Mūzikas Centrs produktu informācija un cenas: