Maksājuma veidi un drošība

Mūzikas Centrs interneta veikals atbalsta vairākus drošus maksājuma veidus.

Maksājuma veidi
Maksājums ar bankas karti Izmanto maksājumiem Visa vai Mastercard bankas karti. Kartes lietotājs saņem papildu aizsardzību 3D Secure. 3D Secure ir Mastercard un VISA izstrādāts rīks, kas sniedz lielāku drošību internetā veiktajiem norēķinu karšu darījumiem.
Internetbankas maksājums Tūlītējs internetbankas maksājumus no jebkuras lielākās Baltijas bankas: Swedbank (LV, LT, EE), SEB (LV, LT, EE), Citadele (LV, LT, EE), Luminor (LV, LT, EE), Revolut (LT), Medicinos bankas (LT), Šiaulių bankas (LT), Coop (EE), LHV (EE)
Bankas pārskaitījums saņemot rēķinu Rēķins tiks nosūtīts uz jūsu norādīto e-pastu apstiprinot pasūtījumu. Rēķina apmaksa ir jāveic ar bankas pārskaitījumu uz rēķinā norādītajiem rekvizītiem. Maksājuma mērķi lūdzam norādīt tikai rēķina numuru. Kad pārskaitījums tiks izpildīts, 24-48 stundu laikā jūsu pasūtījums tiks izpildīts vai izsūtīts uz jūsu norādīto piegādes adresi.
Apmaksa pasūtījumu saņemot Mūzikas Centrs veikalos Mūzikas Centrs piedāvā saņemt pasūtījumu bez papildus piegādes maksas mūsu veikalā – Rīgā. Par pasūtījumu iespējams norēķināties uz vietas veikalā izmantojot skaidru naudu vai bankas debet/kredīt-kartes maksājumu.

 

Ievēro! Mēs nekad nejautāsim informāciju, kas var apdraudēt jūs vai jūsu datu drošību.

Ir jautājumi? Sazinies ar mums izmantojot Mūzikas Centrs – Kontaktinformācija

Back to Top