Maksājuma veidi un drošība

Mūzikas Centrs mājaslapa atbalsta trīs drošus maksājuma veidus. Debet/kredīt-kartes maksājums caur PayPal Express Checkout, bankas pārskaitījums pēc rēķina saņemšanas vai apmaksājot par preci Mūzikas Centrs veikalā preču saņemšanas brīdī.

 

Maksājuma veidi
PayPal Express Checkout Izmantojot PayPal Express Checkout jūs varat samaksāt par pasūtījumu izmantojot jūsu debetkarti, kredītkarti vai PayPal kontu, ja tāds ir. PayPal Express Checkout ir drošs, vienkārš un ātrs veids, kā pārskaitīt naudu – bez papildus komisijas!
Bankas pārskaitījums Rēķins tiks nosūtīts uz jūsu norādīto e-pastu. Rēķina apmaksa ir jāveic ar bankas pārskaitījumu uz rēķinā norādītajiem rekvizītiem. Kad pārskaitījums tiks izpildīts, 24-48 stundu laikā jūsu pasūtījums tiks izsūtīts uz jūsu norādīto adresi.
Apmaksa pasūtījumu saņemot Mūzikas Centrs veikalos Mūzikas Centrs piedāvā saņemt pasūtījumu bez papildus piegādes maksas jebkurā no mūsu veikaliem – Rīgā vai Ventspilī. Par pasūtījumu iespējams norēķināties uz vietas veikalā izmantojot skaidru naudu vai debet/kredīt-kartes maksājumu.

 

Ievēro! Mēs nekad nejautāsim informāciju, kas var apdraudēt jūs vai jūsu datu drošību.

Ir jautājumi? Sazinies ar mums izmantojot Mūzikas Centrs – Kontaktinformācija

Back to Top