Mūsu mērķis ir piedāvāt ērtākos piegādes veidus neatkarīgi no tā, kur tu dzīvo.

 

Piegādes veidi:

Preču saņemšana uz vietas Mūzikas Centrs veikalos – Preču saņemšana Mūzikas Centrs veikalos Rīgā, Daugavpilī, Rēzeknē vai Ventspilī.
Kurjera piegāde (līdz adresei) – Piegādes laiks Latvijas robēžas ir 1-2 dienas. Ātrākais piegādes veids jūsu pasūtījumam.

 

Preču sagatavošana un izsūtīšana:

Preču sagatavošana: Pasūtījuma apstiprināšana, kvalitātes pārbaude un iepakošana. Visi pasūtījumi tiek izsūtīti 24-48 stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas un apmaksas brīža. Preču sagatavošana un izsūtīšana tiek veikta standarta darba laikos – no pirmdienas līdz piektdienai laika posmā no 10:00 līdz 19:00, izņemot brīvdienas un valsts oficiālās brīvdienas.

 

Pareiza informācija:

Lai veiksmīgi jūsu pasūtījums nonāktu galamērķi, mēs iesakām pārliecināties, ka visa ievadītā pasūtījuma informācija ir pareiza un patiesa. Nepietiekamas informācijas gadījumā mēs ar jums sazināsimies izmantojot kontaktinformāciju, kas būs norādīta pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Brīdinam, ka nepietiekamas informācijas dēļ pasūtījuma izsūtīšana/saņemšana vai rēķina saņemšana var aizkavēties, kamēr tiks apstiprinātā nepieciešamā informācija.

Kurjera piegāde (līdz adresei) – ja pasūtījuma piegādes brīdī kurjeram nav bijusi iespēja nodot pasūtījumu vai sazināties ar klientu, prece var tikt atgriezta atpakaļ Mūzikas Centrs noliktavā. Otrreizējai preču izsūtīšanai var tikt piemērota papildus samaksa par atkārtotu piegādi.

 

Dažreiz pasūtījumu piegāde var nenotikt kā plānots. Mēs gribam, lai jūs zināt iemeslus:

  • Nepareiza vai nepilnīga informācija par piegādi
  • Sezonalitāte – Ziemassvētku laiks.
  • Apkārtējie apstākļi – Streiki, laikapstākļi
  • Neveiksmīga piegāde – Klients nav bijis norādītajā adresē
  • Sūtījumu pāradresācija

 

Papildus informācijai un jautājumiem par Izsūtīšanu & Piegādi izmantot Mūzikas Centrs – Kontaktinformācija

Back to Top