Mūsu mērķis ir piedāvāt ērtākos piegādes veidus neatkarīgi no tā, kur tu dzīvo.

 

Piegādes veidi:

Bezmaksas kurjera piegāde - Pasūtījumi, kuriem preču kopējā summa pārsniedz 99 € tiek nodrošināta bezmaksas kurjera piegāde līdz norādītajai adresei visā Latvijas teritorijā.
Omniva pakomāti - Piegādes maksa Latvijas robežās - 3,19 €. Omniva pakomātu saņemšanas punkti apskatāmi šeit - Omniva pakomāti. Pakomātos nav iespējams saņemt liela gabarīta vai nestandarta izmēra preces, kas pārsniedz atļautos izmērus - maksimālais izmērs iepakojumam 38x39x64cm un 30kg svars.
Preču saņemšana uz vietas Mūzikas Centrs veikalos – Preču saņemšana Mūzikas Centrs veikalā Rīgā.
Maksas kurjera piegāde (līdz adresei) – Kurjera piegāde līdz norādītajai adresei. Transporta izmaksas tiek aprēķinātas apstiprinot pasūtījumu.

Pasūtot lielgabarīta preces tās tiek piegādātas līdz klienta adresei. Gadījumos, ja ir nepieciešama pasūtījuma ienešana vai uznešana uz noteiktu vietu, lūgums pievienot nepieciešamo informāciju komentāros veicot pasūtījumu.

 

Preču sagatavošana un izsūtīšana:

Preču sagatavošana: Pasūtījuma apstiprināšana, kvalitātes pārbaude un iepakošana. Visi pasūtījumi tiek izsūtīti 24-48 stundu laikā no pasūtījuma saņemšanas un apmaksas brīža. Preču sagatavošana un izsūtīšana tiek veikta standarta darba laikos – no pirmdienas līdz piektdienai laika posmā no 10:00 līdz 19:00, izņemot brīvdienas un valsts oficiālās brīvdienas.

 

Pareiza informācija:

Lai veiksmīgi jūsu pasūtījums nonāktu galamērķi, mēs iesakām pārliecināties, ka visa ievadītā pasūtījuma informācija ir pareiza un patiesa. Nepietiekamas informācijas gadījumā mēs ar jums sazināsimies izmantojot kontaktinformāciju, kas būs norādīta pasūtījuma apstiprināšanas brīdī. Brīdinam, ka nepietiekamas informācijas dēļ pasūtījuma izsūtīšana/saņemšana vai rēķina saņemšana var aizkavēties, kamēr tiks apstiprinātā nepieciešamā informācija.

Kurjera piegāde (līdz adresei) – ja pasūtījuma piegādes brīdī kurjeram nav bijusi iespēja nodot pasūtījumu vai sazināties ar klientu, prece var tikt atgriezta atpakaļ Mūzikas Centrs noliktavā. Otrreizējai preču izsūtīšanai var tikt piemērota papildus samaksa par atkārtotu piegādi.

 

Dažreiz pasūtījumu piegāde var nenotikt kā plānots. Mēs gribam, lai jūs zināt iemeslus:

  • Nepareiza vai nepilnīga informācija par piegādi
  • Sezonalitāte – Ziemassvētku laiks.
  • Apkārtējie apstākļi – Streiki, laikapstākļi, ierobežojumi
  • Neveiksmīga piegāde – Klients nav bijis norādītajā adresē
  • Sūtījumu pāradresācija

 

Papildus informācijai un jautājumiem par Izsūtīšanu & Piegādi izmantot Mūzikas Centrs – Kontaktinformācija

Back to Top