Kas ir sīkdatnesi (angliski Cookies)?

Sīkfaili ir nelieli tekstveida faili, kas tiek atsūtīti uz Jūsu ierīci, Jums apmeklējot attiecīgo interneta vietni. Ar tehnisko sīkfailu palīdzību tiek nodrošināta interneta vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitāte, tāpēc atteikties no tiem nav iespējams.

 

Kādam nolūkam mēs izmantojam sīkfailus?

Tehniskie sīkfaili, kas palīdz attēlot interneta vietnes un mobilās lietotnes saturu ierīcē. Ar tehnisko sīkfailu palīdzību tiek nodrošināta interneta vietnes un mobilās lietotnes funkcionalitāte, kā arī pielāgošanās Jūsu vajadzībām, piemēram, vietnes pielāgošana Jūsu ekrāna izmēram. Tehniskie sīkfaili ir obligāti, lai interneta vietne un mobilā lietotne darbotos pienācīgi.

Sniedzot piekrišanu, to nevajadzēs darīt atkārtoti, kad atkārtoti apmeklēsiet mūsu interneta vietni.

 

Jūsu drošība mums ir svarīga. Interneta veikala muzikascentrs.lv sīkfaili nevāc no Jums informāciju, kas tiek izmantota pārdošanai vai mārketingam.

 

Sīkfailu pārvaldīšana

Jūs tāpat jebkurā brīdī varat atsaukt savu sniegto piekrišanu sīkfailu izmantošanai, iesniedzot mums pieprasījumu pa e-pastu info@muzikascentrs vai tālruni 26 111 111. Atsaucot savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, Jums jāizdzēš arī Jūsu pārlūkprogrammā ieviestie sīkfaili.

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

 

Kādus datus mēs apkopojam?

Pērkot preci interneta veikalā „muzikascentrs.lv”, mēs noslēdzam pirkuma līgumu, un tā izpildei nepieciešamā informācija ir Jūsu vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese un, ja izvēlaties piegādi līdz mājām, arī adrese. Jūsu kontaktinformācija ir nepieciešama, lai varētu Jūs informēt par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem. Šī personiskā informācija ir nepieciešama tikai konkrētā pasūtījuma īstenošanai.

Muzikascentrs.lv veikals saglabā šādu informāciju:

 • Jūsu pirkumu vēsture tīmekļa vietnē muzikascentrs.lv
 • Izmantotās ierīces IP adrese
 • Mūsu sarakstes un sarunu vēsture, lai atbildētu uz jautājumiem, kas saistīti ar Jūsu pasūtījumu, un Jūs identificētu, ja mēs nevaram pārbaudīt Jūsu personu apliecinošo dokumentu;
 • Video dati no videonovērošanas iekārtām Mūzikas Centrs veikalos. Video ieraksts mums ir aktuāls tikai Jūsu drošības dēļ.

Google Analytics

 

Kā mēs izmantojam šos datus?

mēs apkopojam personas datus, lai:

 • Jums atvieglotu iepirkšanos, kad Jūs izveidojat personīgo kontu mūsu interneta veikalā
 • Izskatītu Jūsu pieprasījumus un sūdzības.
 • Nodrošinātu Jūsu iegādātajām precēm garantijas apkalpošanu.
 • Pērkot preci interneta veikalā „muzikascentrs.lv”, mēs sniedzam Jūsu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi un piegādes adresi kurjeram, kas piegādās Jūsu pasūtīto preci. Šī informācija ir nepieciešama, lai pilnvērtīgi nodrošinātu pasūtījuma piegādi.

 

Personas datu glabāšana un apstrāde.

Mūsu iekšējā sistēma ir izveidota tā, lai Jūsu personas datiem varētu piekļūt un apstrādāt tikai tās personas, kam ir īpašas pilnvaras, taču pat šīm personām ir ierobežota piekļuve Jūsu personas datiem. Jūsu personas dati mūsu sistēma tiek uzglabāti ne ilgāk kā 2 gadi.

 

Personas datu pārvalde.

Mēs ievācam un izmantojam personas datus pārredzamā un godīgā veidā. Savu datu apstrādē Jūs varat iesaistīties šādos veidos:

 • Mainīt savus datus savā personīgajā kontā, ja tāds ir izveidots.
 • Pieprasīt, lai mēs labojam Jūsu personas datus, ja tie ir nepareizi, nepilnīgi vai neprecīzi.
 • Pieprasīt, lai mēs iznīcinām Jūsu personas datus mūsu sistēmā.

Iesaistīties personas datu apstrādē varat sekojoši:

 • Labojot datus personīgajā muzikascentrs.lv kontā
 • Atsūtot pieprasījumu uz e-pastu: [email protected] vai sazinoties pa tālruni 26 111 111
 • Jūs vienmēr esat laipni gaidīti arī mūsu tirdzniecības vietā: Rīga, Dzirnavu iela 113, Upīša pasāža, veikals Mūzikas Centrs
Back to Top